بوک کند اولین کتابفروشی تخصصی آنلاین در شیراز و جزء کتابفروشهای برتر در زمینه منابع زبان اصلی در تهران است که به صورت تخصصی به فروش کلیه کتب زبانهای خارجه در زمینه آموزشی، آزمونهای آیلتس، تافل، رمان، داستان کوتاه، نرم افزارهای آموزش زبان و کتابهای تقویت کلیه مهارتهای زبانهای بین المللی می پردازد. کتب این مجموعه در دسته بندیهای آموزشی بزرگسالان، آموزشی کودکان، آزمونها، رمان، داستان کوتاه (Short Story)، سایر زبانها(آلمانی، ترکی، اسپانیایی، فرانسوی، عربی) موجود می باشد.  امکان خرید بصورت عمده و خرده از این کتابفروشی با تخفیفهای تصاعدی (وابسته به تعداد سفارش) وجود دارد.

ما با تکیه بر بیش از یک دهه فعالیت و در اختیار داشتن دانش و پشتکار نسل نوین، پرسنلی جوان مجرب و دانش آموخته با بهره مندی از توان فنی و ظرفیت های موجود، بستری مناسب برای تبادل اندیشه و همکاری با مشتریان را فراهم نموده و همواره آرزو و خواسته ی قلبی ما بهترین کیفیت، نازلترین قیمت و تخفیف استثنایی در تولید و خدمت رسانی به جامعه علمی و دانشگاهی کشور عزیز ایران بوده و هست. امید است اصحاب قلم و فرهیختگان گرامی و پژوهشگران عزیز جهت خدمت رسانی به دانشگاهیان و جامعه علمی کشور و انتقال علم و تجربه به فرزندان این مرز و بوم که مدیران آینده و سازندگان پله های ترقی، پیشرفت و خودکفایی کشورمان هستند ما را همراهی و مساعدت نمایند و پذیرای تقاضای همکاری ما باشند.

بوک کند (دهکده کتاب) با هدف ارائه محصولات تخصصی آموزشی، کمک آموزشی، تفریحی و سرگرمی در حوزه یادگیری زبانهای خارجی ایجاد و وبسایت بوک کند با تمرکز بر ارائه کتابهای با بهترین کیفیت و قیمت آغاز به کار نموده است. امید است با ارائه خدمات و پاسخگوئی شفاف و پشتیبانی کامل از درخواستهای مشتریان بستر مناسبی برای ارزیابی و مقایسه کتب زبانهای خارجه باشد و همچنین خرید آنلاین به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه هدف اصلی مجموعه بوک کند می باشد.

اعتماد به بوک کند: 

مجوز رسمی ای نماد: بوک کند دارای مجوزهای لازم جهت فعالیهای حضوری و همچنین دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت، معدن و تجارت جهت توسعه تجارت الکترونیکی در فضای مجازی می باشد.

احترام به حقوق مشتریان: جهت حصول اطمینان لازم برای مشتریان بوک کند، کلیه خریدهای اینترنتی این دامنه (BOOKKAND.COM) در درگاه واسط (زرین پال) ثبت گردیده و تا زمان حصول اطمینان از رسیدن کالا بصورت صحیح به دست مشتریان وجوه واریزی در اختیار درگاه واسط خواهد بود.[elfsight_whatsapp_chat id=”2″]